iPleszew.pl reklamy
Ważne sprawy

Adam Kozyra pełniącym obowiązki dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie

Zdjęcie: Facebook/Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

W poniedziałek powołano osobę, która objęła obowiązki dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

29 stycznia br. pełniącym obowiązki dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie został Adam Kozyra. Dyrektor Kozyra awansował ze stanowiska sekretarza Nadleśnictwa Antonin, a wcześniej był pracownikiem OKL w Gołuchowie. 12 stycznia br. ze stanowiska dyrektora Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie została odwołana Ewa Jedlikowska. Dyrektor generalny powierzył pełnienie obowiązków Małgorzacie Eltman, głównej księgowej OKL - podają Lasy Państwowe.

Okazuje się też, że trwający po zmianie kierownictwa w Lasach Państwowych audyt prawny i finansowy dotyczy w szczególności ośrodka w Gołuchowie. 

Zagadnienia, które podlegają kontroli to finansowanie ze środków funduszu leśnego działalności innej niż gospodarka leśna prowadzona przez nadleśnictwa. Audytorzy kontrolują umowy zawierane z podmiotami zewnętrznymi. W kręgu ich zainteresowania znajdują się możliwe nieprawidłowości, na temat których w ostatnich miesiącach donosiły media. Np. organizowane przez Lasy Państwowe konkursy, program budowy bilbordów promocyjnych czy też finansowanie odpłatnych publikacji w mediach. Audyt prawny obejmuje również tryb sprzedaży nieruchomości uznanych za zbędne Lasom Państwowym w trybie art. 40a Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o Lasach. Audyt odbywa się na wszystkich poziomach organizacyjnych. Szczególnie wnikliwej kontroli podlega działalność jednak Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych oraz Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie (w obu tych instytucjach w ostatnich dniach odwołano dyrektorów) - informują Lasy Państwowe.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO