iPleszew.pl reklamy
Motoryzacja

AUTO-MRÓZ kompleksowa obsługa w dobrej cenie!

2021-06-14 09:07:00

AUTO-MRÓZ w Borku Wielkopolskim to firma z długoletnim doświadczeniem oferująca kompletną obsługę pojazdów i pełen profesjonalizm w dobrej cenie. W palecie jej usług znajdują się usługi napraw mechanicznych, elektromechanicznych, lakierniczych w pełnej gamie, zarówno aut osobowych jak i ciężarowych. W AUTO-MRÓZ mieści się także Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.


To, co charakteryzuje AUTO-MRÓZ, to indywidualne podejście do każdego klienta. W całej gamie usług, na początku warto wspomnieć o całodobowej pomocy drogowejJako nieliczni na rynku motoryzacyjnym, firma dysponuje odpowiednim sprzętem, profesjonalnym serwisem oraz flotą aut zastępczych. Co więcej, całodobowo dyżur pełni odpowiednio przeszkolony pracownik pod numerami telefonów:  603 420 394 lub 693 420 133.

 

 

Usługą oferowaną przez AUTO-MRÓZ, a na którą warto zwrócić uwagę jest profesjonalna pomoc lub holowanie pojazdu, podczas różnych sytuacji losowych, które mogą spotkać kierowcę na drodze. A na co pozwala specjalny program pomocy drogowej AUTO-MRÓZ.

Korzystając z napraw w tej firmie, właściciel pojazdu ma pewność rzetelnej obsługi. Przed każdą naprawą pracownicy kontaktują się z właścicielem pojazdu ustalając koszt naprawy i obrazując przyczyny usterki, awarii pojazdu.

 

 

W AUTO-MRÓZ mieści się także Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. A ta  posiada deklarację zgodności stacji kontroli pojazdów czyli specjalny certyfikat według nowych dyrektyw. Z usług OSKP mogą skorzystać wszystkie pojazdy wymagające tzw. okresowych przeglądów.

 
 

AUTO-MRÓZ jest także autoryzowanym przedstawicielem IVECO. Na miejscu można skorzystać z pełnego serwisu samochodowego, zakupu części i akcesoriów, a nawet z oferty kupna samochodu. A w tym przypadku warto zapoznać się z nowoczesnym IVECO S-WAY, który z pewnością spełni oczekiwania każdego kierowcy. Auto posiada przestronną kabinę wyposażoną w zaawansowane technologie i liczne funkcje podnoszące komfort. IVECO S-WAY to samochód ciężarowy w pełni skomunikowany ze światem zewnętrznym. To pojazd, który otwiera nową epokę zarządzania flotą i oferuje możliwość życia na pokładzie w nowoczesnym stylu. Dzięki systemowi zaawansowanej komunikacji kierowca zawsze ma kontakt z menedżerem floty, specjalistami wsparcia technicznego IVECO i siecią dealerską. S-WAY można obejrzeć oczywiście w AUTO-MRÓZ, a pracownicy firmy z pewnością odpowiedzą na pytania osób zainteresowanych.

 
 
 

Na koniec krótkie podsumowanie usług oferowanych przez AUTO-MRÓZ w Borku Wielkopolskim:

 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - przeglądy  techniczne okresowe
 • Diagnostyka komputerowa
 • Wymiany rozrządu
 • Przegląd oraz naprawa układu hamulcowego
 • Układy zawieszenia
 • Układy wydechowe
 • Remonty silników
 • Układy zapłonowe
 • Naprawy blacharsko-lakiernicze
 • Naprawy elektromechaniczne 
 • Ozonowanie, odgrzybianie, uzupełnienie klimatyzacji

 

 

AUTO MRÓZ SP. Z O.O. BOREK WIELKOPOLSKI

POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 29

63-810 Borek Wielkopolski
 

tel. 693 420 138, 65 572 76 21
 

czynne:

pn. - pt. 8.00 - 16.00

sob. 8.00 - 13.00

Źródło: *Artykuł sponsorowanyCzytaj również

HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Auto-Mróz: Naprawa i przeglądy samochodów
Motoinformator poradnik sieci gazet internetowych - FunPage