iPleszew.pl reklamy
Ciekawostki

Bateria do Twojej umywalki? Wybierz odpowiedni model z salonem JETA

Bateria umywalkowa to jeden z podstawowych elementów, który musi się znaleźć w Twojej łazience. Dostępna oferta armatury łazienkowej na rynku wprawia niejednego z nas w zakłopotanie. Dlatego dzisiejszy artykuł w pełni poświęcamy właśnie bateriom do umywalki. Podpowiadamy więc, jak wybrać odpowiedni model i na co zwrócić uwagę.

Odpowiedni model baterii jest zależny od umywalki jaką wkomponujemy w nasze wnętrze łazienki. Czasy, w których wmontowywano monotonne i schematyczne umywalki mocowane do ściany już dawno minęły. Choć dalej są popularne, to coraz częściej decydujemy się na umywalki nablatowe. Do takich umywalek na pewno idealnie sprawdzą się klasyczne baterie stojące niskie. Kolejny rodzaj miski umywalkowej to wolnostojąca. Do tych umywalek idealnie sprawdzą się baterie ścienne lub wysoka armatura stojącą montowana w podłogę. Oprócz rodzaju umywalki, również istotnym elementem podczas wyboru baterii umywalkowej jest jej wielkość.

 

Bateria ścienna marki Omnires, umywalka Reni.

 

Bateria stojąca wysoka marki Besco, umywalka Miko.

 

Długość wlewki, a wielkość umywalki

Decydując się na baterię umywalkową trzeba wziąć pod uwagę również wielkość umywalki, którą wcześniej wybraliśmy. Zazwyczaj chcemy, aby nasz nowy zestaw w postaci armatury oraz misy były jak najbardziej kompatybilne oraz komfortowe w użyciu, np. podczas mycia rąk czy zębów. Idąc tropem proporcji do małych umywalek, montujemy małe baterie. Z kolei dużej umywalce, powinna towarzyszyć odpowiednio duża bateria. Aspekt długości wlewki w tym przypadku również ma znaczenie. Długość wlewki nie może znajdować się niżej, niż 15 cm nad dnem umywalki, a woda powinna padać w centralnym punkcie misy.

Zbyt wysoka wlewka w stosunku do korpusu umywali, spowoduje chlapanie wody, a zbyt niska wlewka w stosunku do wielkości umywalki powoduje niekomfortowe mycie rąk oraz może przysporzyć duże kłopoty podczas czyszczenia umywalki i spłukiwania jej z resztek płynu czyszczącego.

 

 

Ekologiczne rozwiązania w bateriach umywalkowych w salonie łazienkowym JETA

W Salonie Łazienkowym JETA w Pleszewie stawiamy na wysokiej klasy produkty pod względem estetycznym oraz na ekologiczne rozwiązania w bateriach umywalkowych. Dążenie do ekologicznych rozwiązań zwiększa nie tylko zasobność naszego portfela, ale dzięki temu, również dbamy o środowisko, mając na uwadze dobro kolejnych pokoleń. Co powinna zawierać ekologiczna bateria umywalkowa? Istotnym elementem są ograniczniki przepływu wody zwane perlatorami. Pozwalają one na zaoszczędzenie od 4 do nawet 8 litrów wody na minutę. Przy wyborze baterii umywalkowej istotnym elementem jest parametr klasy przepływu wody. Najwyższy parametr jest oznaczony klasą Z – taka bateria wylewa mniej lub równo 0,15 l/minutę. Wybierając taką baterię mamy pewność, że stawiamy na ekologiczne rozwiązania dla naszej łazienki. Pełną serię armatury łazienkowej stawiającą na ekologiczne rozwiązanie znajdziesz w marce Fdesign w kolekcji ZAFFIRO. Marka Fdesign dostępna tylko salonie JETA oraz na jeta.pl

 

Pełna seria Armatury łazienkowej marki FDESIGN z kolekcji ZAFFIRO, wyłącznie tylko w JETA.

 

KONTAKT

ul. Ogrodowa 13
63-300 Pleszew
531 720 095
62 720 69 62
pleszew@jeta.pl

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Materiały Budowlane Chodorowski
Kostka brukowa pleszew
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO