iPleszew.pl reklamy
Z policji

Były partner wyłamał drzwi, groził kobiecie nożem, uderzał, kopał i podduszał

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi podejrzanemu o rozbój na byłej partnerce. Mężczyzna wyłamał drzwi wejściowe do jej domu, a następnie pobił kobietę i groził jej nożem, zabrał telefon komórkowy i kartę do bankomatu, po czym uciekł. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez pleszewskich policjantów. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

5 lutego br. po godz. 10.00 dyżurny pleszewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące pobicia 25-letniej mieszkanki gminy Pleszew. Do zdarzenia doszło w domu kobiety przed godz. 8.00. 

27-letni mieszkaniec gminy Pleszew, były partner 25-latki, wyłamał drzwi wejściowe do jej mieszkania. Po wejściu do środka, groził kobiecie nożem, uderzał ją pięścią w głowę, żebra oraz kopał i podduszał. Mężczyzna zabrał jej telefon i kartę do bankomatu, a następnie wsiadł do samochodu i uciekł.  

Jeszcze tego samego dnia, policjanci zatrzymali mężczyznę na terenie miejscowości Piekarzew. 27-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Urządzenie pomiarowe wykazało 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Usłyszał zarzuty, dotyczące kradzieży i rozboju. 8 lutego Sąd Rejonowy w Pleszewie na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pleszewie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 

Za czyny, których się dopuścił grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Źródło: KPP Pleszew

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO