Jak informuje pleszewski magistrat, kwiaty można zabrać już dziś z ulic św. Ducha, Sopałowicza i Placu Kościuszki. Obowiązuje samoobsługa.
Bratki są w bardzo dobrym stanie, pamiętajcie jednak, że ilość dostępnych roślin jest ograniczona.
Poprzednia
Następna