Pleszew

Chętni na bratki? Można je przygarnąć

Chętni na bratki? Można je przygarnąć
Zdjęcie: Facebook/Kompaktowy Pleszew

W Pleszewie zostaną zmienione nasadzenia na klombach. W związku z tym mieszkańcy mogą zabrać znajdujące się na nich obecnie bratki.

Jak informuje pleszewski magistrat, kwiaty można zabrać już dziś z ulic św. Ducha, Sopałowicza i Placu Kościuszki. Obowiązuje samoobsługa.
 
 
Bratki są w bardzo dobrym stanie, pamiętajcie jednak, że ilość dostępnych roślin jest ograniczona.
 



Z regionu


Czytaj również


Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884