iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


informator budowlany
Najświeższe informacje z życia powiatu pleszewskiego. Wiadomości z pierwszej ręki o wszystkim, co ważne.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Reklama internetowa w gazecie
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Z policji

Ciężarówka wjechała w ogrodzenie posesji

2021-11-29 11:18:41

Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe
W dniach od 26 do 28 listopada br. na terenie powiatu pleszewskiego doszło do sześciu kolizji drogowych. Przyczyną pięciu z nich było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Apelujemy o ostrożność na drogach. Pogorszenie się warunków atmosferycznych w ciągu ostatnich dni zaskoczyło wielu kierowców w naszym kraju. Niestety, nie wszyscy pamiętają o tym, że gdy temperatura jest na niewielkim plusie albo spada poniżej zera, a na drodze pojawia się śnieg, pada deszcz z mżawką, warunki na jezdni są wyjątkowo zdradliwe i należy jechać ostrożniej, wolniej i rozsądniej.

26 listopada przed godz. 13.00 w Pleszewie na ul. Ogrodowej, doszło do potrącenia rowerzystki. Jak się okazało, kierująca volkswagenem, mieszkanka gminy Czermin, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem, 71-letniej mieszkance Pleszewa. 

 

Tego samego dnia o godz. 21.00 w Zielonej Łące, kierowca bmw, 22-letni mieszkaniec Pleszewa, nie dostosował prędkość do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. 

 

27 listopada o godz. 12.00 w miejscowości Grab kierowca samochodu marki Iveco Daily. 23-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył  samochodu marki Fiat 500. Fiatem kierowała 33-letnia mieszkanka gminy Gizałki. 

 

28 listopada br. w Borczysku o godz. 18.00, kierująca samochodem osobowym marki BMW, 51-letnia mieszkanka Kalisza, nie dostosowała prędkości do warunków, panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. 

 

28 listopada br. o godz. 18.10 w Kościelnej Wsi na ul. Poznańskiej, 19-letnia mieszkanka powiatu poznańskiego, kierując samochodem marki Opel, nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył jadącego przed nią opla.  

 

28 listopada br. o godz. 19.00 w Kościelnej Wsi na ul. Poznańskiej, kierowca samochodu ciężarowego marki Scania z naczepą Lohr, obywatel Ukrainy, nie dostosował prędkości do warunków, panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i wjechał w ogrodzenie posesji. Uszkodzeniu uległ samochód, który był zaparkowany w pobliżu tej posesji. 

 

Sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami karnymi. 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Źródło: KPP Pleszew
Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
FACEBOOK ipleszew.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl