iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


informator budowlany
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Dla rolnika

Co z odbieraniem folii rolniczych w gminie?

2021-06-28 12:13:29

Gmina Gołuchów zamierza przystąpić do programu "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej". Wszystko zależy od tego, czy gmina otrzyma dofinansowanie na ten cel.

- Informuję, iż Gmina Gołuchów zamierza przystąpić do programu: "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej" ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W tym celu niezbędne jest przeprowadzenie inwentaryzacji odpadów rolniczych jakie będą utylizowane z terenu Gminy. W związku z powyższym, osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o wypełnienie ankiety inwentaryzacyjnej i dostarczenie jej do Urzędu Gminy w Gołuchowie (pokój nr 4), w terminie do dnia 30 lipca 2021 r. Projekt będzie realizowany pod warunkiem uzyskania przez Gminę Gołuchów dofinansowania na ten cel. W przypadku otrzymania dofinansowania w kwocie do 50 gr/kg., odpady odbierane będą tylko od tych rolników, którzy złożą ankiety oraz w takich ilościach, jakie zostaną wskazane w ankietach. Ankiety inwentaryzacyjne dostępne są: u sołtysów, na stronie internetowej Urzędu Gminy w Gołuchowie oraz w Referacie gospodarki komunalnej, rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska i gospodarki nieruchomościami - podaje w komunikacie Marek Zdunek, wójt gminy Gołuchów.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Źródło: Facebook/Gmina Gołuchów


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir GłódW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl