iPleszew.pl reklamy
Konkurs!

Czas na Lecha! Wygraj wejściówki

Przerwa zimowa dobiega końca i ponownie rozpoczyna się walka o piłkarskie mistrzostwo Polski. Czas więc na pierwsze wiosenne zwycięstwo przy Bułgarskiej! Sieć gazet internetowych ma dla Was darmowe wejściówki na piątkowe spotkanie Lech - Zagłębie!

Zwycięstwem rozpocząć rundę wiosenną i odrabiać straty do czołówki. Taki jest plan lechitów na nadchodzące spotkanie z Zagłębiem Lubin. To właśnie w sercu Wielkopolski, na Stadionie Poznań, Kolejorz chce rozpocząć marsz w górę tabeli. Z „Miedziowymi” o trzy punkty nie będzie łatwo, ale z dwunastym zawodnikiem musi się udać osiągnąć korzystny rezultat. Razem dopingujmy drużynę trenera Adama Nawałki i głośnym dopingiem poprowadźmy lechitów do zwycięstwa. Ta wiosna musi być NASZA!

 

Wygraj bilet na mecz z Zagłębiem Lubin

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z zespołem trenera Bena van Daela? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

  • Wymień tytuły wszystkich gazet wchodzących w sieć Gazet Internetowych?

 

Podpowiedź oczywiście znajdziecie w każdej z naszych gazet. A swoje odpowiedzi zamieszczajcie pod postami konkursowymi na fanpage'ach naszych gazet internetowych. Wygrywa sześć pierwszych prawidłowych odpowiedzi (brane  pod uwagę są wszystkie nasze fanpaga'e). Konkurs trwa do czwartku, 7 lutego, godz. 8.00. Rozstrzygnięcie nastąpi tego dnia do godz. 9.00 w postach konkursowych na naszych fanpag'ach. Do jednego uczestnika może trafić wyłącznie jeden voucher. Zwycięzcy w wiadomości prywatnej otrzymają kody obowiązujące na całym stadionie. W sprawach spornych głos decydujący należy do redakcji.

 

Uwaga! Ważne dla konkursowiczów!

Kody będą działać tylko, gdy kibic będzie zarejestrowany w programie LECHICI (https://www.lechpoznan.pl/o-programie,80.html) i będzie miał to konto powiązane z systemem biletowym (https://bilety.lechpoznan.pl/).

Informacje o tym, jak dalej zrealizować voucher:

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto w systemie biletowym lub dokonaj zakupu jako gość bez konieczności logowania.

Krok 2. Wybierz interesujące Cię wydarzenie, klikając pomarańczowy przycisk "Realizuj" przy jego nazwie.

Krok 3. Z mapy stadionu wybierz trybunę, sektor, a następnie miejsce, które chcesz zająć.

Krok 4. Uzupełnij dane osoby, dla której kupujesz bilet, wpisując numer PESEL. W przypadku osób, które choć raz zakupiły imienną wejściówkę na mecz Lecha Poznań rozgrywany na Inea Stadionie, imię i nazwisko uzupełni się automatycznie. W przeciwnym razie po wpisaniu numeru PESEL pojawi się dedykowana funkcja "Realizuj", gdzie będziesz mógł wpisać imię i nazwisko.

Krok 5. Wybierz odpowiedni typ ceny i metodę dostarczenia biletu.

Krok 6. Numer kodu rabatowego wpisz w pole "Użyj voucher" widoczne pod każdym z kupowanych biletów.

Krok 7. Dokończ transakcję za pomocą przycisku "Realizuj". W sytuacji, gdy kwota vouchera/karty prezentowej nie pokrywa całej ceny biletu – ureguluj pozostałą należność przez jedną z dostępnych metod płatności.

 

Lechici mogą obniżyć cenę biletu!

Jesteś Lechitą? Pamiętaj, że każdy uczestnik programu LECHICI wykorzystując zgromadzone za zakupy punkty, może obniżyć cenę biletu i jeszcze w korzystniejszej cenie dopingować Kolejorza z trybun stadionu. Jedynym wymogiem skorzystania ze zniżki jest powiązane konta Lechici z kontem w systemie biletowym.

 

Wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android i iOS kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Kup przez Internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Na stadion można wejść przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

 

Kupuj bez rejestracji

Od początku sezonu możesz kupić bilet przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie, wybierz „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Prosimy jednak pamiętać, że opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach.

 

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich: PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

 

Godziny pracy Punktu Biletowego w Stacji Kolejorz na stadionie:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
soboty 10:00 - 15:00

Kasy Biletowe stadionu czynne tylko w dni meczowe od godziny 10:00.

 

 

 
Źródło: *Artykuł partnera

Tagi: lech, konkurs
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO