iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Najświeższe informacje z pleszewskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Pleszewie.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Tenis stołowy

Damian ograł przeciwników

2019-05-27 12:32:01

21 maja w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się Turniej o Puchar Kierownika Internatu w tenisie stołowym. W szranki stanęło kilkunastu podopiecznych placówki, którzy walczyli o zwycięstwo i tytuł najlepszego tenisisty CKiW.

Podczas całego turnieju emocji  nie brakowało, bowiem tenis stołowy jest dyscypliną wymagającą nie tylko inteligencji, przebiegłości i przewidywania ruchów przeciwnika, ale przede wszystkim szybkości i sprawności fizycznej. Dlatego też każdy z zawodników miał szansę pokazać się z jak najlepszej strony. 
 
 
Rozegrano kilkadziesiąt pojedynków w systemie  „każdy z każdym”, a  rywalizowano do dwóch  wygranych setów. Po emocjonujących starciach przy stole - na czołówkę  wysunęło  się trzech zawodników, którzy z łatwością ogrywali swoich rywali. W czasie turnieju każdy z uczestników pokazał swój indywidualny styl gry. Nie zabrakło oczywiście wielu efektownych akcji i ciekawych i nieszablonowych zagrań - wyjaśnia Dawid Matyniak, wychowawca młodzieży i sędzia zawodów. 
 
 
Po bardzo wyrównanych i zaciętych  pojedynkach  w tenisowym turnieju  zwycięzcą został Damian Dobrowolski, drugie miejsce zajął Maciej Kosanecki, a na trzecim  stopniu podium stanął Kevin Wiktorowski.
 
 
Nasza młodzież bardzo lubi sportową rywalizację, dlatego też często organizujemy dla niej różnego rodzaju zawody. W czerwcu z kolei odbędą się  ogólnopolskie zmagania lekkoatletyczne dla młodzieży z OHP z całego kraju, szykuje się więc bardzo duże wydarzenie - dodaje Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 
 
 
W Ogólnopolskich Zawodach Sportowych Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy weźmie udział 140 uczestników. Odbędą się one w Pleszewie w dniach od 11 do 13 czerwca. 
 
 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iPleszew.pl
FotorelacjaW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl