Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Karate

Dwanaście medali z Krotoszyna

2019-11-26 11:11:00

W minioną sobotę w Krotoszynie odbył się Puchar Polskiej Unii Karate WKF - krajowy turniej rankingowy w karate WKF. Reprezentanci Pleszewskiego Klubu Karate zdobyli aż 12 medali!

Podczas turnieju znakomicie spisał się dwukrotny złoty medalista, Kacper Vogt, który po raz pierwszy mógł wystąpić w konkurencji kumite seniorów -84kg. W tej kategorii pokonał najlepszych zawodników w kraju i zdobył pierwszy krążek. Drugi złoty medal wywalczył w kumite U21 -84kg.

Złoty medal stał się również udziałem brązowego medalisty mistrzostw świata w Chile, Dawida Sobkowiaka, który sięgnął po złoty medal w kumite juniorów +76kg.

Czwarty złoty medal dla PKK Pleszew wywalczył Filip Vogt w kumite U21 -75kg.

Piąte miejsce:

• Jan Podolski - kumite młodzików -40kg.

Siódme miejsce:

• Stanisław Pestka - kumite juniorów młodszych -63kg.

W zawodach uczestniczyli także Wiktoria Jopek, która po wygraniu 1 walki odpadła w drugiej rundzie oraz Paweł Spychalski po wygraniu 1 walki odpadł w 2 rundzie w kumite juniorów młodszych +70kg