iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.

Pleszew

Dziś rusza Punkt Szczepień Powszechnych

2021-05-11 08:36:47

Zdjęcie: powiatpleszewski.pl
Od dzisiaj Pleszewskie Centrum Medyczne oficjalnie uruchomi Punkt Szczepień Powszechnych. Do tej roli została przeznaczona sala sportowej należąca do Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Zielonej w Pleszewie, która spełnia wszelkie wymogi. Szczepienia przeciwko COVID-19 dla wszystkich chętnych będą się tam odbywały trzy razy w tygodniu. Równocześnie działa też przyszpitalny punkt szczepień udostępniony dla chętnych chcących przyjąć biopreparat.

Sala sportowa przy ul. Zielonej w Pleszewie jako Punkt Szczepień Powszechnych (wejście od ulicy Wierzbowej) będzie działał od wtorku do czwartku w godzinach od  15.00 do 19.00. Szczepienia mają być  przeprowadzane  u zaplanowanych pacjentów przez dwa czteroosobowe zespoły składające się z przeszkolonych medyków, wśród których będzie też lekarz.

 

Dzięki temu szpital będzie działał teraz dwutorowo, co znacznie przyspieszy szczepienia wśród mieszkańców powiatu. Cały  czas jest i będzie też czynny szpitalny punkt szczepień przy ul. Poznańskiej, który działa od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 - 14.30, w piątki – od 8.30 do 18.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00. Natomiast godziny funkcjonowania Punktu Szczepień Powszechnych w sali sportowej przy ul. Zielonej są bezpośrednio uzależnione od dostępności szczepionek, dlatego w czerwcu 2021 roku mogą one ulec zmianie. O tym jednak będziemy informować pacjentów na bieżąco - informuje Błażej Górczyński, prezes PCM.

 

Na szczepienia  można umówić się dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989; wysyłając SMS na numer 664 908 556 o treści: SzczepimySie; poprzez e-rejestrację dostępną na stronie głównej pacjent.gov.pl. Można też dzwonić do Punktu Szczepień PCM - 62 74 20 907, 62 74 20 908 (czynny od poniedziałku do piątku  w godzinach 8.00 do 14.00). O dacie, godzinie oraz miejscu szczepienia pacjenci będą  informowani na wskazany przy rejestracji numer kontaktowy komunikatem SMS. Przed szczepieniem każda osoba proszona jest o wypełnienie ankiety, która jest dostępna na stronie Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


informator budowlany

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl