iPleszew.pl reklamy
Konkurs!

Festiwal Smaków Food Trucków w Pleszewie! Mamy dla Was bony na to wydarzenie!

2021-10-13 11:10:00
Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków zawita w Pleszewie. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać bony do food trucków!

Już 23 i 24 października nadarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Przy Stadionie Miejskim zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

 

Food trucki wykorzystują ciepłe dni aż do samego końca i kontynuują swoją podróż po Polsce. Trafią i do Pleszewa, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, hiszpańskie churrosy, czy amerykańskie pastrami. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

 

Organizatorzy wydarzenia stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i amerykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu znajdą się hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami: nutellą, cukrem pudrem i cynamonem.

 

Wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

 

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia - znajdziesz ją TUTAJ.


 

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Pleszewie

Gdzie? Stadion Miejski

Kiedy? 23 i 24 października w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

 

 

 

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są trzy bony do wykorzystania w food truckach.

 

Zasady konkursu:

  1. Polub post konkursowy na ipleszew.pl.
  2. Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy.
  3. W komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage'u oznacz osoby, które zapraszasz do udziału w zabawie.

 

Konkurs trwa do wtorku, 19 października do godz. 9:00. Chwilę później do zwycięzców odezwiemy się w prywatnej wiadomości.
Czytaj również