Edukacja

Grupa „Fiołki” w miasteczku ruchu drogowego

Grupa „Fiołki” w miasteczku ruchu drogowego
Zdjęcie: Publiczne Przedszkole nr 3 „Słoneczne” w Pleszewie

W piątek 17 kwietnia 2026 roku grupa „Fiołki” z Publicznego Przedszkola nr 3 "Słoneczne" w Pleszewie miała okazję wziąć udział w realizacji projektu „Rowerkiem bezpiecznie do przedszkola” w ramach koncepcji pracy dyrektora. Zajęcia zorganizowane były w miejskim miasteczku ruchu drogowego.

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, dzieci miały przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z przedstawicielkami policji, które poprowadziły pogadankę na temat prawidłowego i bezpiecznego poruszania się rowerem po ulicach miasta. Było to bardzo pouczające doświadczenie.
 




Z regionu


Czytaj również


Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884