iPleszew.pl reklamy
Z gminy

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest

Miasto i Gmina Pleszew zinwentaryzuje wyroby zawierające azbest znajdujące się na jej terenie. Do zadania przystąpiono celem stałego polepszania warunków życia mieszkańców. Władze miasta proszą o pomoc i udostępnianie informacji osobom wykonującym inwentaryzację. 

Miasto i Gmina Pleszew mając na uwadze konieczność stałego polepszania warunków życia mieszkańców, przystąpiła do wykonania zadania pn.:

Aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Pleszew, dotyczącą osób fizycznych i prawnych.

W ramach prac związanych z realizacją projektu pn.: “Aktualizacja inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie Miasta i Gminy Pleszew, dotycząca osób fizycznych i prawnych”, wykonane zostaną:

  • pełna inwentaryzacja z natury wyrobów zawierających azbest, która umożliwi określenie łącznej ilości występujących na terenie Gminy wyrobów zawierających azbest podanej w Mg, z uwzględnieniem stopnia pilności
  • warstwa obrysów obiektów z przypisanymi do obiektu atrybutami: numer działki ewidencyjnej i numer obrębu ewidencyjnego
  • mieszkańcy Gminy Pleszew poinformowani zostaną o przeprowadzeniu inwentaryzacji wyrobów azbestowych m.in. poprzez:
    -informację na stronie internetowej urzędu,
    -informację przekazaną na spotkaniach z mieszkańcami

Aby projekt spełniał oczekiwania, zrealizowany musi być na podstawie szczegółowej inwentaryzacji z natury wszystkich miejsc, w których na terenie Gminy występuje azbest.

Urząd informuje, że w najbliższych tygodniach prowadzone będą na terenie gminy prace inwentaryzacyjne. Zadanie zrealizują pracownicy firmy wyłonionej do wykonania tego zadania AnECO Adam Nowicki. W razie potrzeby urząd prosi o kontakt z przedstawicielem firmy pod nr tel. 733 636 414.

Mieszkańcy proszeni są o udostępnienie informacji na temat wyrobów zawierających azbest, zdemontowanych i zgromadzonych na posesjach, osobom wykonującym inwentaryzację z natury.

Źródło: pleszew.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO