Najwięcej - aż 6 pucharów - "zgarnęli" członkowie Klubu Żołnierzy Rezerwy w Pleszewie.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW
Strzelanie z karabinu
DRUŻYNOWO:
- Klub Żołnierzy Rezerwy w Pleszewie
- Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
- Stowarzyszenie Emerytów i Inwalidów Policyjnych w Kaliszu
INDYWIDUALNIE:
- Przemysław Jędrasiak (93 pkt) KŻR Pleszew
- Jacek Antczak (92 pkt) KŻR Pleszew
- Antoni Kubiak (85 pkt) Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Pleszewie
Strzelanie z pistoletu
DRUŻYNOWO:
- KŻR Pleszew
- SEiIP Kalisz
- Związek Żołnierzy WP koło nr 4 w Pleszewie
INDYWIDUALNIE:
- P.rzemysław Jędrasiak (97 pkt) KŻR Pleszew
- Adam Żychlewicz (95 pkt) Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Pleszewie
- Karol Jaworski (95 pkt) KŻR Pleszew
Puchary i dyplomy wręczali: Maciej Wasielewski - Starosta Pleszewski, podinsp. w st. spocz. Leopold Lis, płk w st. spocz. Ryszard Wiliński oraz prezes LOK Pleszew Zygmunt Urbaniak.
Organizatorami zawodów byli: Liga Obrony Kraju w Pleszewie, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych koło nr 10 Pleszew i Związek Źołnierzy Wojska Polskiego koło nr 4 Pleszew.



















