Gmina Gizałki

Kolejna inwestycja w szkole w Tomicach

Kolejna inwestycja w szkole w Tomicach
Zdjęcie: Facebook/Szkoła Podstawowa im. Obrońców Tobruku w Tomicach

W Urzędzie Gminy Gizałki podpisano umowę z przedstawicielem firmy ST INVEST Agnieszka Troińska na realizację inwestycji pn. Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Obrońców Tobruku w Tomicach.

W ramach przedsięwzięcia wykonana zostanie m.in. wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, remont oraz ocieplenie stropodachu, a także montaż instalacji fotowoltaicznej. Zakres prac obejmuje również wymianę instalacji odgromowej oraz wykonanie nowej instalacji grzewczej wraz z wymianą źródła ciepła.
 
Wartość podpisanej umowy to 1 364 907,97 zł. Na realizację inwestycji Gmina Gizałki pozyskała dofinansowanie w wysokości 1 169 530,34 zł w ramach działania B1.1.3. „Termomodernizacja instytucji edukacyjnych” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

 


Źródło: Facebook/Gmina Gizałki


Z regionu


Czytaj również


Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884