iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


informator budowlany
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Pleszew

Kolejne piętra doczekają się remontu!

2021-07-28 12:07:00

Zdjęcie: Tak będą wyglądały piętra internatu po przebudowie.
Komenda Główna OHP przyznała pieniądze i lada dzień zostanie ogłoszony przetarg na remont drugiego i trzeciego pietra internatu w pleszewskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP. To kolejny i zarazem ostatni etap poprawy warunków socjalnych dla młodzieży, która przebywa tam w trakcie roku szkolnego.

Przebudowa drugiego i trzeciego  piętra budynku internatu Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie jest konieczna. Aktualnie na obu kondygnacjach znajduje się po siedem kilkuosobowych pokoi. Te są za duże i za wysokie. To pozostałości po żołnierskich kwaterach byłej jednostki wojskowej, po której Centrum w latach 90-tych przejęło obiekty.
 
 
Po remoncie  na każdym piętrze będzie w sumie czternaście dwu- i trzyosobowych pokoi z sanitariatami. Roboty mają  obejmować m.in. wymianę okien i drzwi, remont instalacji elektrycznych i instalacji sanitarnych. Na podłogach zostaną położone nowe panele i płytki ceramiczne – wylicza Sylwia Kordylas, zastępca dyrektora.
 
 
Remont obu pięter internatu zakończy kompleksową modernizację budynku. W poprzednich latach Komenda Główna dofinansowała przebudowę parteru i pierwszej kondygnacji.

 

Zależało nam na tym, aby poprawić warunki pobytu dla naszej młodzieży i stworzyć kameralne, mniejsze pomieszczenia. Wszystkie pokoje po remoncie zostaną wyposażone w nowe meble i niezbędne pomoce naukowe. Założenie jest takie, by po modernizacji  drugiego i trzeciego piętra cały internat wyglądał  jednolicie. I tak też się stanie   – zapewnia  zastępca dyrektora.
 
 
Ostatni etap remontu internatu ma się rozpocząć w ciągu najbliższych kilku tygodni. Koniec prac zaplanowano na koniec roku. Koszt przebudowy będzie znany po rozstrzygnięciu przetargu. 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
FotorelacjaInformacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir GłódW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl