iPleszew.pl reklamy
Straż pożarna

Kto wygrał I Bieg Strażacki?

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/st. asp. Mariusz Glapa

Tomasz Musiał – reprezentant Komendy Miejskiej PSP w Lesznie wygrał I Bieg Strażacki pod patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Dariusza Matczaka.

Bieg odbył się 14 maja w ramach Grand Prix Ziemi Pleszewskiej, uczestniczący w nim strażacy musieli pokonać dystans 10 kilometrów. Pierwszy na mecie znalazł się Tomasz Musiał z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie - przebiegł ten dystans w 36 minut i 18 sekund. Tuż za nim, z czasem 36 minut i 50 sekund, uplasował się Bartosz Losy – reprezentant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Trzecie miejsce na podium wywalczył Mateusz Grabarek – funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie, który przybiegł na metę po 38 minutach i 55 sekundach.

 

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie reprezentowali ponadto: Michał Nowacki (0:44:18). Roland Egiert (0:47:13), Artur Jakóbczak (0:49:30) i Damian Drążek (0:58:42).

Wśród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Kuska z Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim, która pokonała dystans 10 km w czasie 54 minuty i 29 sekund. W kategorii strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej najlepsi okazali się Aron Przybył z Ochotniczej Straży Pożarnej Kuźnia-Piła oraz Anna Losy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobótce. Nagrody w imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Dariusza Matczaka, najszybszym tego dnia zawodnikom wręczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie - bryg. Roland Egiert. 

Źródło: KP PSP Pleszew/st. asp. Mariusz Glapa

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO