iPleszew.pl reklamy
Konkurs!

Lech znów walczy z Górnikiem

W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20.30 kolejny mecz rundy finałowej na INEA Stadionie! Tym razem Kolejorz podejmie przy Bułgarskiej Górnik Zabrze. Oczywiście, czekają na Was darmowe wejściówki!

Z ekipą Marcina Brosza Lech miał już okazję rywalizować na zakończenie rundy wiosennej i walka ta zakończyła się pewnym zwycięstwem niebiesko-białych.

 

TYLKO TRZY PUNKTY

Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa. Te trzy ekipy pojawią się jeszcze przy Bułgarskiej w rundzie finałowej. Cel na te spotkania? W każdym meczu chcemy powalczyć o zwycięstwo, które może nas przybliżyć do tytułu mistrzowskiego! Z dopingiem tysiąca niebiesko-białych gardeł musi nam się udać. Nie zastanawiaj się dłużej i bądź z nami na spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Zapowiada się gorąca atmosfera! Bilety już od 35 złotych.

 

WYGRAJ BILET NA MECZ Z GÓRNIKIEM

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Marcina Brosza? Weź udział w konkursie i wygraj voucher na to spotkanie!

 

Wystarczy, że podasz nazwę gazety uruchomionej, jako ostatniej w naszej sieci gazet internetowych.

 

Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod postami konkursowymi na naszych redakcyjnych fanpage'ach: ikrotoszyn.pl, ijarocin.pl, ipleszew.pl, ikalisz.pl, igostyn.pl, iostrowwlkp.pl. Wygrywa sześć pierwszych, prawidłowych odpowiedzi (łącznie z 6 fanpage'ów). Jedna osoba może wziąć udział w konkursie na wszystkich sześciu fanpage'ach. Zaznaczamy jednak, że może do niej trafić wyłącznie jeden z sześciu biletów!

Miło byłoby nam, gdyby nasz post konkursowy został przez Was polubiony i udostępniony. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej w czwartek (26 czerwca) do godz. 11.00 na naszych fanpage'ach. Zwycięzcy otrzymają numery voucherów obowiązujących na całym INEA Stadionie.

 

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację na telefon z Androidem pobierzesz na: https://play.google.com/
Więcej informacji o aplikacji znajdziesz Kliknij

 

KUP PRZEZ INTERNET, WCHODŹ NA MECZ TYLKO Z TELEFONEM!

Od teraz będziesz mógł wejść na INEA Stadion przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

 

KUPUJ BEZ REJESTRACJI

Od początku sezonu możesz kupić bilet przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie, wybierz „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Prosimy jednak pamiętać, że opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach.

 

GDZIE KUPISZ?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach INEA Stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

 

Godziny pracy Punktu Biletowego w Stacji Kolejorz na INEA Stadionie:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
soboty 10:00 - 15:00

Kasy Biletowe INEA Stadionu czynne tylko w dni meczowe od godziny 10:00.

 

:

Tagi: lech, konkurs
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO