Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 15:30.
- Za kierownicą Hyundaia siedziała 36-letnia mieszkanka powiatu pleszewskiego. Kobieta pędziła 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Policjanci nałożyli na nią mandat karny w wysokości 2000 zł oraz 14 punktów karnych - podaje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.
Na okres trzech miesięcy kierująca z powiatu pleszewskiego pożegnała się też z prawem jazdy.



















