Z policji

Mieszkanka powiatu pleszewskiego pędziła 160 km/h

Mieszkanka powiatu pleszewskiego pędziła 160 km/h

W niedzielę 31 maja 2026 roku na obwodnicy Borku Wielkopolskiego na zbyt szybkiej jeździe wpadła mieszkanka powiatu pleszewskiego.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 15:30.

- Za kierownicą Hyundaia siedziała 36-letnia mieszkanka powiatu pleszewskiego. Kobieta pędziła 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Policjanci nałożyli na nią mandat karny w wysokości 2000 zł oraz 14 punktów karnych - podaje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

Na okres trzech miesięcy kierująca z powiatu pleszewskiego pożegnała się też z prawem jazdy.




Z regionu


Czytaj również

iPleszew.pl reklamy
WALBET ROZDRAŻEW

iPleszew.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iPleszew.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl


Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884