iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Zdrowie

Oddział Rehabilitacyjny ponownie otwarty

2020-10-26 13:10:00

Zdjęcie: PCM
Od wtorku 27 października Oddział Rehabilitacyjny w Pleszewskim Centrum Medycznym znów będzie przyjmował pacjentów. Przez ostatnich kilkanaście dni był zamknięty z powodu wykrycia ogniska koronawirusa u części pacjentów i personelu.

Po wykryciu koronawirusa oddział natychmiast zamknięto, a część pacjentów zakażonych Covid-19 trafiła do innych placówek medycznych w regionie, część do izolatorów szpitalnych. Były też osoby, które przebywały w izolacji domowej. Na rehabilitacji  zostało tylko kilkoro  pacjentów, u których nie zdiagnozowano zakażenia i nie było potrzeby przerwania ich pobytu. Nie przyjmowano jednak nowych osób na oddział. Zakażony personel dochodzi do zdrowia podobnie jak pacjenci - albo  na oddziałach dedykowanych, albo w izolatoriach lub własnych domach.

 
 - W tej chwili trwa dezynfekcja całego oddziału rehabilitacji  i przygotowujemy się  na przyjęcie nowych pacjentów. Do pracy wraca również rehabilitacja ambulatoryjna w Zakładzie Fizjoterapii - wyjaśnia Błażej Górczyński, prezes PCM.
 
 
Pleszewski Szpital przypomina, że cały czas obowiązuje zaostrzony   reżim sanitarny i bezwzględny zakaz odwiedzin. Na wszystkich  oddziałach wprowadzono też dodatkowe obostrzenia przy przyjmowaniu pacjentów. Wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo chorych oraz personelu.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iPleszew.pl


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl