iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.

Edukacja

Oferują wsparcie psychologa i pedagoga

2021-02-23 09:15:34

Pandemia koronawirusa wszystkim mocno daje się we znaki. Wprowadzone obostrzenia są konieczne, aby Covid-19 zaczął spowalniać i przestał być tak zakaźny. Tymczasem Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wychodzi naprzeciw nie tylko swoim uczniom, ale i absolwentom zapewniając im konsultacje z psychologiem i pedagogiem. Chodzi o to, aby szczególnie w tych trudnych czasach młodzież mogła uzyskać wsparcie od specjalistów.

Z psychologiem   i pedagogiem w   pleszewskim  Centrum Kształcenia i Wychowania OHP mogą kontaktować się uczniowie i absolwenci placówki nie tylko po to, aby ci pomogli im rozwiązywać życiowe problemy.
 
 
Jesteśmy otwarci również na tę młodzież, która  ma problemy z zaakceptowaniem obecnej sytuacji.  A ta  jest trudna dla wszystkich i spowodowała wiele ograniczeń wynikających z obawy o zdrowie. Dlatego należy zakładać, że nie każdy młody człowiek będzie potrafił sobie dać ze wszystkim radę sam. Stąd też  chcemy, aby nasi podopieczni – zarówno ci obecni, jak i byli - korzystali ze wsparcia, jakie im oferujemy – wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.
 
Większość uczestników pleszewskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie to osoby pochodzące ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.
 
 
Wśród naszych podopiecznych zdarzają się  osoby skryte, które niełatwo nawiązują kontakty z innymi. Należy pamiętać, że wiele z nich życie zdążyło już mocno doświadczyć i naszą rolą jest  pomóc im otworzyć się na świat. A obecna sytuacja tego nie ułatwia – dodaje Sylwia Kordylas.
 
 
Po ustaniu pandemii Centrum ma w planach zorganizowanie zjazdu absolwenckiego. Będzie on doskonałą okazją do tego, by sprawdzić, co słychać u byłych uczniów i jak sobie radzą w życiu.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


informator budowlany

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl