Karate

Osiem medali z Tczewa. Udane walki zawodników Pleszewskiego Klubu Karate

Osiem medali z Tczewa. Udane walki zawodników Pleszewskiego Klubu Karate
Zdjęcie: Pleszewski Klub Karate

Zawodnicy Pleszewskiego Klubu Karate wzięli udział w XIII Grand Prix Tczew. Zawody odbywały się w dniach 9 - 10 maja, a uczestniczyło w nich 643 zawodników z 73 klubów. PKK Pleszew reprezentowało ośmioro zawodników.

 

To kolejny turniej rankingowy Polskiej Unii Karate, na którym wychowankowie Bartłomieja Sołtysiaka wywalczyli 8 medali, w tym 2 złote, 1 srebrny i 5 brązowych.

złote medale:

  • Alicja Fabisz - kumite U8 -25kg,
  • Maciej Nowakowski - kumite U12 -30kg,

srebrny medal:

  • Pola Bierła - kumite U12 -40kg białe i żółte pasy,

brązowe medale:

  • Jan Malusi U12 +45kg,
  • Jan Malusi U12 +40kg białe i żółte pasy,
  • Pola Bierła U12 -40kg,
  • Nadia Fabisz U14 -42kg,
  • Filip Michalski U14 -50kg,

punktowane piąte miejsca:

  • Filip Michalski - kumite U16 -52kg,
  • Aleksander Urbaniak - kumite U16 -52kg,
  • Aleksander Urbaniak - kumite - U14 -45kg,

Udział w zawodach wzięli także: Jan Borowczyk (kumite U14 -50kg) i Borys Małgowski (kumite U14 -40kg).





Z regionu


Czytaj również


Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884