iPleszew.pl reklamy
Piłka nożna

OSP Grodzisko powalczy o tytuł mistrza powiatu

2018-11-27 09:50:25
Zdjęcie: pleszew.pl
Tradycyjnie już w ostatnią niedzielę listopada sala sportowa Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie była areną rywalizacji drużyn OSP z terenu Miasta i Gminy Pleszew w halowej piłce nożnej.

Do udziału w turnieju rangi eliminacji miejsko – gminnych przystąpiło 6 drużyn reprezentujących OSP Miasta i Gminy Pleszew: Bronów, Grodzisko, Kowalew, Pleszew, Rokutów i Sowina Błotna. Turniej przeprowadzono z podziałem na dwie grupy, w których pojedynki toczyły się według zasady każdy z każdym. Zwycięzcy grupowi zmierzyli się w pojedynku o pierwsze miejsce, drużyny zajmujące drugie miejsce w swoich grupach spotkały się w pojedynku o miejsce trzecie, zaś drużyny z trzecim miejscem w grupie walczyły ze sobą o miejsca piąte i szóste.

 

Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco: laur zwycięzcy przypadł w udziale drużynie OSP Grodzisko, która okazał się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze. Miejsce drugie wywalczyła drużyna OSP Bronów przegrywając tylko pojedynek finałowy. Drużyna OSP Pleszew uplasowała się na miejscu III po zwycięstwie nad drużyną OSP Kowalew – miejsce IV. Miejsce V przypadło w  udziale  drużynie OSP Rokutów po zwycięskim pojedynku z drużyną OSP Sowina Błotna – miejsce VI.

 

Zwycięzca turnieju czyli drużyna OSP Grodzisko w kolejną niedzielę – 3 grudnia br. będzie bronić barw OSP Miasta i Gminy Pleszew podczas turnieju szczebla powiatowego.

 

Turniej zakończyło wręczenie pucharów i dyplomów ufundowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, a ich wręczenia dokonali: wiceprezes ZOMiG ZOSP RP w Pleszewie dh Leszek Kołaski,  oraz Prezesi OSP z Grodziska, Bronowa i Sowiny Błotnej  – d-hna Jagoda Kaniewska oraz  dhowie Zenon Antczak  i  Czesław Chwałkowski.

 

Posiłek dla wszystkich uczestników turnieju przygotowała OSP Pleszew.

 

Źródło: pleszew.pl


Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl