iPleszew.pl reklamy
Z policji

Pleszewski policjant i strażacy na "Husar Race Wyszyna"

2021-08-25 13:08:00
Zdjęcie: KPP Pleszew
8 sierpnia br. w Wyszynie odbył się V Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych "Husar Race Wyszyna". Nasz powiat reprezentował policjant kom. Bartosz Nowicki i funkcjonariusze PSP w Pleszewie mł. bryg. Roland Egiert - Komendant PSP Pleszew oraz mł. ogn. Michał Nowacki.

Policjant z pleszewskiej komendy, komisarz Bartosz Nowicki wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie mł. bryg. Rolandem Egiertem - Komendantem PSP Pleszew oraz mł. ogn. Michałem Nowackim uczestniczyli w V Ekstremalnym Biegu Służb Mundurowych "Husar Race Wyszyna". 

 

Był bieg, czołganie, mokradła oraz wiele przeszkód, które musieli pokonać uczestnicy, wykazując się przy tym bardzo dobrą kondycją i siłą fizyczną. W biegu uczestniczyło blisko 150 zawodników, przedstawicieli wielu służb mundurowych. 

Reprezentanci powiatu pleszewskiego, w klasyfikacji generalnej zajęli następujące miejsca:

  • mł. bryg. Roland Egiert - 28 miejsce
  • kom. Bartosz Nowicki - 40 miejsce
  • mł. ogn. Michał Nowacki - 25 miejsce

 

To nie jedyny bieg, w którym, w ostatnim czasie, startował komisarz Bartosz Nowicki. Realizując swoją pasję, w połowie lipca wziął udział w Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdrój. Trasa liczyła 21 kilometrów i prowadziła przez malownicze tereny Sudetów. W biegu, w którym wzięło udział blisko 900 zawodników, Bartosz Nowicki, uplasował się na 182 miejscu.

Źródło: KPP Pleszew


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA PLESZEW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl