DRZWI OTWARTE Akademii Kaliskiej

iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Poradnik

Płytki wielkoformatowe w łazience- czym się kierować?

2021-03-31 09:51:51

Najbliższy rok pokazał, że rynek płytek ceramicznych przeszedł dużą zmianę jeśli chodzi o wielkie formaty. Są one obecne na ścianach, podłogach, ale pojawiają się również na frontach mebli, elewacjach zewnętrznych, czy blatach. Również projektanci coraz częściej wykorzystują je do swoich projektów.

Duży format- czyli wiele zastosowań

Płytki wielkoformatowe są atrakcyjnym produktem, a na rynku ich oferta prezentuje się naprawdę dobrze. Na ich korzyść przemawia możliwość uzyskania jednolitej płaszczyzny, z jak najmniejszą liczbą podziałów. Przy projektowaniu wnętrz płytki wielkoformatowe są często wykorzystywane w przestrzeniach, gdzie mamy duży metraż, ale również tam, gdzie jest go mniej.

 

W przestronnych pomieszczeniach, na dużej powierzchni ściany czy podłogi płytka wielkoformatowa będzie dobrze wyeksponowana i będzie przyciągać wzrok. W przypadku mniejszych pomieszczeń użycie płytki wielkoformatowej umożliwia łatwiejsze jej porządkowanie. Tutaj ten rodzaj płytek pomoże uzyskać estetyczny ład. Kafle tego typu mają również swoje strony praktyczne- mniejsza liczba fug to mniej miejsc, gdzie będą się zbierać zanieczyszczenia.

 

Co jeszcze przemawia za płytkami w dużej formie? Z pewnością możliwość stworzenia jednolitej, łatwej do umycia powierzchni, niepodzielonej fugami. Jakość płytek ma tutaj kluczowe znaczenie- jeśli zależy Państwu na dobrym efekcie wizualnym i trwałości nie warto oszczędzać. Wielkoformatowe gresy są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla łazienki, ale także we wnętrzach.

 

Funkcjonalność i oryginalność

Płytki w rozmiarze XXL użyte na ścianach czy podłodze będą się dobrze komponować we wnętrzach minimalistycznych, podkreślając ich nowoczesny charakter, ale odnajdą się również w łazience w stylistyce glamour, czy rustykalnej. Duże pomieszczenia dzięki nim będą wydawać się jeszcze większe, ponieważ połączenie z minimalną fugą sprawia wrażenie jednolitej płaszczyzny.

 

Płytki o dużym formacie bardzo dobrze imitują wzory z natury np. marmur. Tego rodzaju materiał naturalny jest dosyć wymagający w użyciu. Duże formaty są idealne dla wnętrz monochromatycznych, imitujących beton czy cement. Płytki te lubią się z imitacją wszelkich kamieni, ponieważ można je układać z kontynuacją wzoru, czy w sposób nieuporządkowany.

 

Płytki w dużym formacie to nie tylko przysłowiowa glazura, którą kładziemy na podłogi czy ściany. Klienci, którzy wybierają płyty wielkoformatowe to osoby świadome, które wiedzą, jaki efekt chcą uzyskać, a wnętrze będzie zachwycać przez lata.

 

Podkreślenie nowoczesnej przestrzeni

Oferta producentów płytek ceramicznych w wielkim formacie jest naprawdę szeroka. Płytki te coraz dokładniej naśladują różnorodne materiały wykończeniowe, takie jak naturalny kamień, drewno. Co ważne coraz częściej odwzorowują one nie tylko kolorystykę, ale także fakturę naturalnych materiałów.

 

Jedną z najczęściej spotykanych barw są kolory ziemi- stonowane, naturalne i ciepłe. Dla łazienek urządzonych w takich barwach, w tym bardzo modnym ostatnio stylu japandi (połączenie japońskiego minimalizmu ze skandynawską prostotą) doskonale będą pasować płytki wielkoformatowe z eleganckim matowym wykończeniem, których na rynku nie brakuje.

 

W salonie łazienek JETA dostępnych jest wiele wzorów płytek ceramicznych w dużej formie. Proponowany asortyment uzupełniają armatura łazienkowa, ceramika sanitarna oraz chemia budowlana. Dla wszystkich klientów salonu dostępna jest także usługa projektowa. Architekci JETA stworzą dla Państwa wyjątkowe, funkcjonalne i dopasowane do Waszych potrzeb wnętrze łazienkowe.

 Fotorelacja

Źródło: *Artykuł sponsorowany

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


Reklama internetowa w gazecie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl