iPleszew.pl reklamy
Gmina Gizałki

Po raz 30. świętowali Gminny Dzień Seniora

Zdjęcie: Facebook/Gmina Gizałki

15 listopada w gminie Gizałki już po raz 30. obchodzono Gminny Dzień Seniora. W uroczystości uczestniczyło aż 250 Seniorów z terenu gminy.

Wójt Gminy Gizałki Pan Robert Łoza złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim Seniorom zebranym na uroczystości i podkreślał w swoim wystąpieniu, że ludzie w starszym wieku, o bogatym doświadczeniu i dużej wiedzy życiowej zasługują na to, aby cieszyć się każdym dniem, zapominając o wszelkich troskach.
 
 
Dla zaproszonych gości została przygotowana część artystyczna w nieco żartobliwej formie zatytułowana „Z kobietą przez wieki…” , która została wykonana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Tomicach. Na scenie zaprezentował się także zespół wokalny "Maki i Chabry" pod kierownictwem Pana Wojciecha Grzeszczaka przedstawiając program pt. „Seniorzy Seniorom”.
 
 
Dodatkowym punktem uroczystości było wyróżnienie przez Wójta Gminy Gizałki Pana Roberta Łozę najstarszych osób znajdujących się na sali. Najstarszą kobietą na uroczystości była Pani Marianna Lewicz z Toporowa mająca 88 lat, natomiast najstarszym Seniorem na sali był Pan Heliodor Taczała z Nowej Wsi, który ma 97 lat. Najstarsi Seniorzy otrzymali upominki.
 
 
Źródło: Facebook/Gmina Gizałki

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO