iPleszew.pl reklamy
Z policji

Pobicie w centrum Pleszewa. Napastnik użył metalowego pręta

2022-07-27 08:07:00

38-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany, po tym, jak w centrum Pleszewa, pobił 34-letniego mieszkańca miasta. Zatrzymany doskonale znany jest stróżom prawa.


Do zdarzenia doszło 19 lipca br. o godz. 16.30 w Pleszewie na ul. Rynek. Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Na miejscu okazało się, że agresor uciekł, pozostawiając pobitego mężczyznę na ulicy. 

Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawca użył metalowego pręta. Bił nim 34-latka po całym ciele. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Sprawą zajęli się kryminalni. Szybko ustalili osobę, odpowiedzialną za to zdarzenie. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Pleszewa. Mężczyzna następnego dnia, został zatrzymany w swoim domu. Jest on doskonale znany pleszewskim stróżom prawa. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty, dotyczące spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Obrażenia, które odniósł 34-latek, zagrażały jego życiu.

38-latek, dopuścił się tego przestępstwa w warunkach recydywy. Mężczyzna był już skazany za podobne przestępstwo. W więzieniu spędził już kilka lat. 

W piątek, 22 lipca br. Sąd Rejonowy w Pleszewie na wniosek Prokuratora Rejonowego w Pleszewie zastosował wobec zatrzymanego środek w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyzna najbliższe kilka lat spędzi w więzieniu. 
 

Źródło: KPP Pleszew


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA PLESZEW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl