iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Oświata

Pomagali u premiera

2019-06-05 13:29:02

1 czerwca był wyjątkowym dniem dla wszystkich najmłodszych, którzy wzięli udział w Narodowym Dniu Dziecka odbywającym się w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Przygotowano więc dla nich mnóstwo atrakcji, a pomagali w tym m.in. pracownicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

Paweł Pawlak - Kierownik Warsztatów Szkoleniowych i Robert Rudziński - instruktor praktycznej nauki zawodu - jako przedstawiciele pleszewskiego CKiW OHP wspólnie z innymi reprezentantami jednostek Hufców  z kraju zorganizowali dla dzieci stoisko Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

- Nasza placówka już po raz czwarty pomagała przy organizacji Dnia Dziecka w Ogrodach Kancelarii Premiera.  Zadaniem Centrum było m.in. stworzenie specjalnej "strefy malucha" wraz  z odpowiednimi meblami i akcesoriami do zabawy, w której bezpiecznie mogły bawić się dzieci w towarzystwie rodziców – wyjaśnia Sylwia Kordylas, p.o. zastępcy dyrektora Centrum.

 

Dzień Dziecka w ogrodach Premiera odbył się już po raz dziewiąty. Uczestnicy tegorocznego pikniku mogli m. in. zobaczyć pokazy wojskowego sprzętu, zapoznać się z pracą policjantów i saperów. Nie zabrakło też sportowych zabaw w postaci gry w piłkarzyki, unihokeja czy nauki szermierki. Chętni mieli też okazję zwiedzić wnętrza KPRM, m.in. salę posiedzeń Rady Ministrów oraz gabinet Premiera.FotorelacjaW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl