iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


informator budowlany
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Edukacja

Pożegnali szkolne mury

2021-06-28 13:52:10

W piątek uczniowie z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie oficjalnie zakończyli rok szkolny 2020/2021. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym ze względu na pandemię koronawirusa nie odbyła się oficjalna akademia. Młodzież odbierała więc swoje świadectwa indywidualnie.

Nauczyciele pożegnali się ze swoimi uczniami podczas ostatnich lekcji w tym roku szkolnym. Podziękowali za wspólną pracę i życzyli wszystkim udanych wakacji wyrażając nadzieję, że od września nauka już od początku do końca będzie odbywała się w szkolnych murach.
 
 
 
Pożegnaliśmy nie tylko te osoby, które wrócą do nas po dwumiesięcznej przerwie, ale również absolwentów szkoły branżowej I stopnia. Przed nimi wprawdzie jeszcze egzaminy zawodowe, ale  tak naprawdę zaczynają dorosłe życie. Mamy nadzieję, że nie spoczną na laurach i dalej będą się kształcić. Po ukończeniu naszej szkoły mają szansę na zdanie matury i ukończenie studiów. Wystarczy tylko chcieć - uważa Sylwia Kordylas, zastępca dyrektora Centrum.
 

 

Koniec roku szkolnego był też okazją do wręczenia nagród tym uczniom, którzy w ciągu roku angażowali się w działalność pozaszkolną.

 

 - Szesnaścioro naszych podopiecznych otrzymało atrakcyjne nagrody za udział w licznych konkursach i turniejach sportowo-rekreacyjnych, które odbywały się w naszym Centrum. To pokazuje, że takie zajęcia są młodzieży potrzebne i stanowią formę odpoczynku od nauki i zajęć praktycznych - dodaje Justyna Nowicka, pedagog w CKiW.
 
 
Po ubiegłorocznych doświadczeniach - w tym roku szkolnym w CKiW wszystko przebiegało bez zakłóceń i młodzież uczyła się zdalnie. Z kolei praktyki - odbywały się stacjonarnie z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.plInformacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir GłódW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl