iPleszew.pl reklamy
Dobrzyca

Rywalizowali w biegach przełajowych

2022-04-15 08:23:04
Zdjęcie: Facebook/Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy

W minioną środę w parku Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy odbyły się powiatowe, indywidualne i drużynowe biegi przełajowe. Rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach wiekowych i brali w niej udział uczniowie ze szkół z terenu powiatu pleszewskiego.


DZIEWCZĘTA

Rocznik 2011 i młodsze
Drużynowo :
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa Kowalew
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Broniszewice
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa Dobrzyca
Indywidualnie:
  • I miejsce - Zuzanna Antczak SP Kowalew
  • II miejsce - Amelia Szmytkowska SP Broniszewice
  • III miejsce - Lena Adamek SP nr 3 Pleszew
 
Rocznik 2009 – 2010
Drużynowo :
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa Gizałki
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Broniszewice
  • III miejsce - Dobrzyca
Indywidualnie:
  • I miejsce – Weronika Mańska SP Gizałki
  • II miejsce – Dominika Taczała SP Gizałki
  • III miejsce – Laura Bigoś SP Kowalew
 
Rocznik 2008 – 2007
Drużynowo :
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa Dobrzyca
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Broniszewice
  • III miejsce - Kowalew
Indywidualnie:
  • I miejsce – Patrycja Kowalska SP Dobrzyca
  • II miejsce – Gabriela Kurkowiak SP Lutynia
  • III miejsce – Oliwia Jankowska SP Dobrzyca

CHŁOPCY

Rocznik 2011 i młodsze
Drużynowo :
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa Żegocin
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 Pleszew
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa Gizałki
Indywidualnie:
  • I miejsce - Kacper Skowron SP Kuchary
  • II miejsce – Kacper Witczak SP Żegocin
  • III miejsce – Marcin Grudziak SP Kowalew
 
Rocznik 2009 – 2010
Drużynowo :
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 Pleszew
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Dobrzyca
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa Żegocin
Indywidualnie:
  • I miejsce – Jakub Tymecki SP Żegocin
  • II miejsce – Kamil Nowaczyk SP nr 3 Pleszew
  • III miejsce – Filip Kuberka SP nr 3 Pleszew
 
Rocznik 2008 – 2007
Drużynowo :
  • I miejsce - Szkoła Podstawowa Dobrzyca
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa Gizałki
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 Pleszew
Indywidualnie:
  • I miejsce – Michał Mądrzak SP Lutynia
  • II miejsce – Michał Borowczyk SP Lutynia
  • III miejsce – Jan Bierła SP nr 2 Pleszew

 

Źródło: Facebook/Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA PLESZEW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl