iPleszew.pl reklamy
Pleszew

Spotkanie z działkowcami

2023-01-25 12:13:56
Zdjęcie: pleszew.pl

Jak co roku, Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew spotkał się z prezesami Rodzinnych Ogródków Działkowych. Była to kolejna okazja, aby podsumować dokonania i omówić bieżące sprawy. Nie zabrakło niespodzianek.


W styczniu – miesiącu podsumowań i planów na przyszłość w ratuszu odbyło się tradycyjne spotkanie z prezesami Rodzinnych Ogródków Działkowych działających na terenie gminy Pleszew. Reprezentują oni ważną grupę społeczną, czyli działkowców, którzy na co dzień dbają o zielone zakątki w gminie. Dyskusje burmistrza z prezesami obejmowały między innymi temat budżetu gminy na 2023 rok, a także plan działań na ten rok. Nie obyło się również bez podsumowań wcześniejszych dokonań. Udało się także poruszyć i omówić bieżące problemy ROD.

Podczas spotkania nie zabrakło również miłych gestów. Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusz Ptak oraz Marian Adamek – wieloletni burmistrz, a obecnie przewodniczący Rady Powiatu Pleszewskiego otrzymali Medale Jubileuszowe „Bene Meritus” za zasługi dla Polskiego Związku Działkowców. - Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie jakim jest Medal Jubileuszowy „Bene Meritus”. Cieszę się również, że mamy w gminie Pleszew tak zaangażowanych społeczników, którzy dbają o nasze zielone i bezcenne zakątki – podsumował spotkanie burmistrz Arkadiusz Ptak.

Źródło: pleszew.pl


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl