iPleszew.pl reklamy
Pleszew

Trwa remont Kina Hel

Zdjęcie: pleszew.pl

Trwa generalny remont pomieszczeń w kinie Hel. Zmieni się ich układ, wygląd oraz powstaną nowe przestrzenie. Wszystko będzie dostosowane do osób z niepełnosprawnościami.

Pleszewskie Kino Hel przechodzi kolejną metamorfozę. Po remoncie sali kinowej, która otrzymała nowy, nowoczesny wygląd, przyszedł czas na pomieszczenia  socjalne, strefę widza, a także sanitariaty. Trwają prace nad pomieszczeniami, które będą pełniły funkcję toalet, w zamian za te, które istnieją w kinie do tej pory. Sanitariaty w nowej lokalizacji będą w całości dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Remont obejmuje wykonanie robót rozbiórkowych, a także prac murowych, wykonanie posadzek, tynków i nowych instalacji. Liczymy na to, że remont potrwa około trzech miesięcy – komentuje dyrektor Domu Kultury, który zarządza kinem.

W kolejnym etapie zaplanowano przeniesienie wejścia do kina, zmianę lokalizacji kas oraz stworzenie kawiarni, która prowadzona będzie przez podmiot zewnętrzny. Będzie ona dostępna dla klientów niezależnie od godzin otwarcia kina. Na remont pozyskano dofinansowanie z programu Kulisy Kultury.

Źródło: pleszew.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO