iPleszew.pl reklamy
Z policji

Uderzyła w płot i skrzynkę gazową, jeden z pasażerów odjechał z miejsca zdarzenia. Miał 1,5 promila

18-letni kierowca mercedesa odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Młody mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. Do zdarzenia doszło w Pleszewie na ulicy Ogrodowej. Wcześniej samochodem kierowała jego koleżanka, która uderzyła w skrzynkę gazową. Kobieta, za spowodowanie kolizji, została ukarana mandatem karnym.

24 listopada br. o godz. 23.30 w Pleszewie na ul. Ogrodowej doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki Mercedes, mieszkanka powiatu pleszewskiego, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. Uszkodzeniu uległa skrzynka gazowa. 

Kierująca mercedesem zawiadomiła o całym zdarzeniu policję. W pojeździe znajdowało się dwóch pasażerów w wieku 18 lat. Obaj są mieszkańcami powiatu pleszewskiego. Jeden z nich, odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali kierowcę na ul. Rolnej w Pleszewie. Drugi z pasażerów sam zgłosił się do pleszewskiej komendy. 

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez straż pożarną. Kierująca była trzeźwa. Za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym. 

Mundurowi poddali 18-latków badaniu na urządzeniu pomiarowym. Mężczyzna, który odjechał z miejsca miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, a jego kolega – 0,4 promila. 18-latek stracił prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. 

Źródło: KPP Pleszew

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO