Udział w zawodach wzięło blisko 330 zawodników z 26 klubów z całej Polski w kategoriach wiekowych: dziecko, młodzik, junior młodszy oraz masters. Uczestnicy rywalizowali w czterech odrębnych konkurencjach: poomse (układy formalne), twio-ap-chagi (konkurencja polegająca na wysokości kopnięcia w packę), dubaldangseong dollyo-chagi momtong (ilość kopnięć w ciągu 10 sekund na packi lub maszynę elektroniczną) oraz kyorugi (walka). Poszczególne starty były punktowane i nagradzane medalami, a wyniki sumowane.
W zawodach udział wzięli reprezentanci UKS Taekwondo Pleszew, którzy łącznie zdobyli aż 9 medali (1x srebro, 8x brąz). Ponadto każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal uczestnika.
WYNIKI UKS TAEKWONDO PLESZEW:
kategoria dzieci do 7 lat:
- Jan Dziatkiewicz - srebrny medal, 2x brązowy medal
kategoria dzieci 8-9 lat:
- Igor Biliński - 3x brązowy medal
- Antonina Mintus - brązowy medal
- Stanisław Dziatkiewicz - brązowy medal
kategoria juniorów młodszych:
- Oliwier Mintus - brązowy medal
- Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz brawa dla medalistów. Dzięki ich sukcesom UKS Taekwondo Pleszew łącznie zgromadził 45 punktów. Poszczególne indywidualne wyniki znajdźcie Państwo na stronie internetowej Ligi Wesołek Taekwondo. Dziękujemy gospodarzowi UKS OAZA Kórnik, trenerom, rodzicom, sędziom, wolontariuszom, sponsorom, pracownikom biura zawodów za sprawne zorganizowanie i przeprowadzenie zawodów - wyjaśnia UKS Taekwondo Pleszew.



















