iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!
Edukacja

Uszyli kolejne gadżety na bazarek

2021-03-19 08:55:52

Pierwsza transza sprzedana. Dlatego uszyli kolejne torby, woreczki, poszewki i maseczki.

15 marca na Facebooku rozpoczął się "Bazarek" Pleszewskiego Stowarzyszenia Kocia Łapka, które zbiera pieniądze na ratowanie zdrowia i życia bezdomnym kotom z terenu gminy. W akcji czynny udział bierze młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, znów uszyła kolejne torby ekologiczne, worki na sportowe obuwie dla dzieci i maseczki. A wszystko dlatego, że podczas licytacji cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, a ich ceny szybują dzięki tym, którzy chcą je kupić.
 
 
Poprzedni bazarek, a właściwie aukcja, na której można było licytować aż 138 fantów -przyniósł Stowarzyszeniu dokładnie 3259 zł. Przedmioty pochodziły z darowizn od ludzi dobrej woli, którym zależy na losie bezdomnych zwierząt. Pieniądze w całości zostały przeznaczone na opłacenie leczenia rannych w wypadkach i poturbowanych kotów.
 
 
Leczenie chorych kotów jest bardzo kosztowne. Jednak  nie możemy przechodzić obojętnie obok cierpienia tych zwierząt, dlatego cały czas szukamy sponsorów i ludzi dobrej woli, którzy chcą pomagać w ich ratowaniu. Praktycznie wszystkie uratowane przez nas zwierzęta znajdują nowe domy i mają się bardzo dobrze – podkreśla Małgorzata Wysocka-Balcerek, prezes stowarzyszenia.
 

A ponieważ licytowane przedmioty schodzą na pniu- podopieczni z Centrum w ostatnich dniach znów  przygotowali kolejną partię  gadżetów.

 

Wszystkie przedmioty - czyli torby, worki, poszewki na poduszki  i maseczki- wykonali osobiście nasi podopieczni  w ramach zajęć wolontariackich. Myślę, że wielbiciele kotów będą bardzo zadowoleni, bowiem  akcesoria zawierają kocie wzory . Zachęcamy więc do licytowania, bo pieniądze ze sprzedaży będą przeznaczone na szczytny cel - tłumaczy Sylwia Kordylas, zastępca dyrektora Centrum.

 
 
To już trzeci bazarek Pleszewskiego Stowarzyszenia Kocia Łapka, w którym udział bierze młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Aukcja potrwa do 21 marca.


Fotorelacja


IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir GłódW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl