iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Trzebowa

Wjechał do rowu kabrioletem, trzy osoby zabrane do szpitala

2019-07-29 13:07:00

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/str. Mariusz Kupczyk
Wczoraj o godz. 17.00 w miejscowości Trzebowa doszło do wypadku z udziałem kabrioletu. W wyniku zdarzenia 3 osoby zostały przewiezione do szpitala.

Wypadek miał miejsce na granicy powiatów, dlatego w działaniach  na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Pleszew, OSP Ostrów Wielkopolski, OSP Dobrzyca, OSP Raszków, OSP Korytnica, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, helikopter LPR oraz Policja. W kabriolecie znajdowały się 3 osoby, które wypadły z pojazdu podczas wypadku.

 

- Jedna z nich znajdowała się prawie trzydzieści metrów od rozbitego samochodu, leżąc na jezdni z poważnym urazem twarzy i głowy. Kolejne dwie znajdowały się w pobliżu auta – jedna z podejrzeniem urazu kręgosłupa, druga z raną głowy. Strażacy, którzy dotarli na miejsce jako pierwsza ze służb ratowniczych, zabezpieczyli teren działań i rozbite auto. Jednocześnie udzielono pomocy medycznej biorącym udział w wypadku osobom. Wszystkim opatrzono rany i ustabilizowano odcinek szyjny kręgosłupa, a dwie najciężej poszkodowane osoby przygotowano do transportu na noszach ortopedycznych, Chwilę później poszkodowanych przekazano pod opiekę przybyłemu na miejsce lekarzowi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby zabrane zostały przez karetki pogotowia ratunkowego, trzecią zabrał śmigłowiec. Akcja ratownicza i usuwanie skutków tego wypadku trwały ponad dwie godziny - informuje KP PSP Pleszew.

 

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez pleszewską policję. Co wiadomo do tej pory?

 

- 20-letni mieszkaniec gminy Rozdrażew, jadąc samochodem marki Renault Megane, od strony Koźmińca w kierunku miejscowości Trzebowa, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał do rowu. Samochodem podróżowały dwie mieszkanki Dobrzycy w wieku 15 lat. Jedna z pasażerek została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kaliszu, natomiast kierowca i druga pasażerka trafili do szpitala w Pleszewie.  Kierowca był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia - informuje Policja.

 Fotorelacja

Źródło: KP PSP Pleszew/KPP Pleszew


Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl