iPleszew.pl reklamy
Z policji

Wpadli z narkotykami

Policjanci zatrzymali troje mieszkańców województwa dolnośląskiego. Odpowiedzą oni za posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło w miejscowości Piekarzew. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

3 lutego br. kilkanaście minut po godz. 5.00 kryminalni w miejscowości Piekarzew zauważyli samochód marki Fiat, który wyjeżdżał z posesji, a następnie stanął na parkingu przy restauracji. Z pojazdu wyszedł mężczyzna i podszedł do stojącego samochodu marki BMW. Przekazał on kobiecie jakiś przedmiot. Następnie wsiadł do pojazdu marki Fiat i odjechał. 

W trakcie legitymowania osób, znajdujących się w samochodzie marki BMW, ponownie podjechał kierowca fiata. Pasażer pojazdu, na widok policjantów, odrzucił woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. 

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 38-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Mężczyzna został zatrzymany. 

W samochodzie marki BMW, policjanci znaleźli narkotyki w postaci marihuany i metaamfetaminy.
39-letni mężczyzna, który najpierw kierował fiatem, a potem przesiadł się do bmw oraz 20-letnia pasażerka pojazdu zostali zatrzymani przez policjantów. Oboje są mieszkańcami województwa dolnośląskiego. Od 39-latka została pobrana krew do badań na zawartość narkotyków. 
Łącznie przy zatrzymanych, policjanci ujawnili i zabezpieczyli 100 g marihuany oraz amfetaminę.

W sprawę zamieszany jest 38-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Policjanci, podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych i mieszkalnych znaleźli i zabezpieczyli narkotyki: 280 g metaamfetaminy oraz wagę cyfrową. 

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech. 

Źródło: KPP Pleszew

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO