Do zdarzenia doszło ok. godz. 7:00. Początkowo na miejsce skierowano zastępy z dwóch powiatów - pleszewskiego i kaliskiego. Ostatecznie ustalono, że wypadek miał miejsce w powiecie pleszewskim.
Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Doszło do tego na drodze leśnej. Poszkodowany został kierowca, którego zabrano do szpitala.
W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Pleszew, OSP Gizałki oraz OSP Białobłoty, ZRM i policja.



















