Na drodze

Wypadek w lesie. Samochód uderzył w drzewo, kierowca zabrany do szpitala

Wypadek w lesie. Samochód uderzył w drzewo, kierowca zabrany do szpitala
Zdjęcie: Facebook/OSP KSRG Gizałki

W niedzielę 31 maja 2026 roku w lesie w miejscowości Krzyżówka doszło do wypadku. Samochód uderzył w drzewo, kierowca został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 7:00. Początkowo na miejsce skierowano zastępy z dwóch powiatów - pleszewskiego i kaliskiego. Ostatecznie ustalono, że wypadek miał miejsce w powiecie pleszewskim.

Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Doszło do tego na drodze leśnej. Poszkodowany został kierowca, którego zabrano do szpitala.

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Pleszew, OSP Gizałki oraz OSP Białobłoty, ZRM i policja.




Z regionu


Czytaj również


Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884