iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Oświata

Wyróżnieni za dobre wyniki w nauce

2019-06-26 11:10:08

Uczniowie z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odebrali świadectwa i nagrody za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce. W ten sposób zakończyli rok szkolny 2018/2019 r.

Dwa świadectwa z   czerwonym paskiem należały do Wiktorii Melerowicz z II klasy Szkoły Branżowej I stopnia oraz do Adama Błaszczyka. Za dobre wyniki i bardzo dobre zachowanie   wyróżnieni zostali Konrad Konieczko z klasy VIII szkoły podstawowej oraz Martyna Pinkowska i Piotr Banaszak z III klasy gimnazjum. Wyróżnienie otrzymał też uczeń I klasy Szkoły Branżowej I stopnia Jakub Grzesiak. Nagrody za aktywny udział w życiu szkoły oraz reprezentowanie Centrum na ogólnopolskich zawodach sportowych młodzieży OHP w Pleszewie wyróżnienie otrzymali ponownie Jakub Grzesiak i Martyna Pinkowska oraz Natalia Rogalska z III kl. gimnazjum, Iwona Bachmann i Kewin Wiktorowski z II klasy Szkoły Branżowej I stopnia. 

 

- W tym roku mury szkoły opuściło 81 absolwentów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły zawodowej. Z wieloma tymi osobami spotkamy się jednak już w przyszłym roku, bowiem podjęli decyzję o kontynuowaniu nauki w naszej placówce - wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum. 

 
 
Ze swoimi kolegami   ze szkolnej ławy podopieczni Centrum   spotkają się dopiero we wrześniu, a tymczasem przed nimi dwa miesiące zasłużonego wypoczynku. 

 

- Życzę wszystkim spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, bo najważniejsze jest to, abyśmy w przyszłym roku szkolnym spotkali się w tym samym składzie. Naszym absolwentom również życzę odpoczynku i udanego  startu w dorosłe życie.  - dodała Izabela Werner, dyrektor szkoły w CKiW. 

 

  
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie to jedyna taka placówka w Wielkopolsce, która zajmuje się młodzieżą zagrożoną wykluczeniem społecznym. Głównym zadaniem Centrum jest stworzenie swoim podopiecznym odpowiednich warunków do kontynuowania nauki i zdobycia fachu. Szkoła branżowa I stopnia kształci w zawodach: stolarz, kucharz, krawiec, fryzjer, murarz - tynkarz, mechanik pojazdów samochodowych, cukiernik, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W placówce działa również szkoła podstawowa. 
 


FotorelacjaW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iPleszew.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ipleszew.pl