iPleszew.pl reklamy
Z policji

Zabrali prawa jazdy czterem kierowcom

2022-05-31 12:49:06

W sobotę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pleszewskiej komendy zatrzymali cztery prawa jazdy. Powodem było przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zbudowanym o więcej niż 50 km/h. Rekordzistą był kierowca audi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 158 km/h.


O godz. 16.30 w Starym Oleścu, prawo jazdy stracił kierowca volkswagena. Siedzący za kierownicą mieszkaniec Kalisza jechał z prędkością 101 km/h. Godzinę później w tym samym miejscu, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy audi. Mieszkaniec Kalisza miał na liczniku 110 km/h. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu, dlatego w tej sprawie został skierowany wniosek do sądu.

 

Kilka minut po godz. 20.00 w m. Grab, prawo jazdy stracił 36-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, który kierował Renault. Mężczyzna przekroczył prędkość o 55 km/h. Niechlubnym rekordzistą tego dnia został 43-letni kierowca audi. Mieszkaniec Kalisza, poruszał się swoim autem z prędkością 158 km/h. Przekroczył dozwoloną prędkość o 108 km/h. Do zdarzenia doszło na granicy gminy Gizałki i gminy Pyzdry.

 

Wszyscy kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami. Na ich konto powędrowały też punkty karne. 

 

 

Źródło: KPP Pleszew


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA PLESZEW
Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl