iPleszew.pl reklamy
Kuczków

Zderzenie dwóch pojazdów, winny 18-latek

Zdjęcie: KP PSP Pleszew/st. ogn. Marcin Woźniak, asp. sztab. Józef Gmyrek

W poniedziałek 11 września na DK11 w Kuczkowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

- Zderzył się bus osobowy z samochodem ciężarowym. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Pleszewie oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Pleszewa i Bronowa. Strażacy musieli zabezpieczyć uszkodzone auta i udzielić pierwszej pomocy uczestniczącemu  w wypadku mężczyźnie. Poszkodowanego przekazano następnie przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego, który zdecydował o przewiezieniu go do szpitala - podaje st. asp. Mariusz Glapa z KP PSP Pleszew.

Jak tłumaczy policja, kierujący mercedesem vito zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Sprawcę ukarano mandatem.

- 11 września br. o godz. 13.45 w Kuczkowie na ul. Pleszewskiej, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Kierowca mercedesa vito, 18-letni mieszkaniec Pleszewa, jadąc w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego, nie zachował należytych środków ostrożności, zjechał na przeciwny pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania z naczepą. Ciężarówką kierował 24-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

 

- Fotorelacja -


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO