iPleszew.pl reklamy
OSP Dobrzyca

Zderzenie osobówki z motocyklem

Zdjęcie: OSP Dobrzyca

W sobotę chwilę po godz. 18:00 na skrzyżowaniu ul. Koźmińskiej i Krotoszyńskiej w Dobrzycy doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla.

Motocyklem podróżowały dwie osoby, samochodem osobowym - jedna. W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z PSP Pleszew, OSP Dobrzyca, ZRM oraz policja.

 

- Dwie osoby, które podróżowały motocyklem, po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy zostały przekazane pod opiekę ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego i przetransportowane do szpitala - podają druhowie z OSP Dobrzyca.

 

27 maja br. o godz. 18.20 w Dobrzycy na ul. Koźmińskiej, kierująca seatem ibiza, podczas włączania się do ruchu, ne udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Suzuki. Za kierownicą seata siedziała 30-letnia mieszkanka gminy Dobrzyca, natomiast motocyklem kierował 17-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Motocyklista i jego pasażerka w wieku 15 lat zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście, nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. W tej sprawie zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające - podaje KPP Pleszew.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ipleszew.pl
Miejsce na Twoją reklamę - Zadzwoń i Zamów +48664707884
GŁOD CIESIELSTWO DEKARSTWO