iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


informator budowlany
Najświeższe informacje z życia powiatu pleszewskiego. Wiadomości z pierwszej ręki o wszystkim, co ważne.

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Reklama internetowa w gazecie
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Pleszew

Zjazd absolwentów pleszewskiego Centrum

2021-11-24 08:20:25

Trwająca blisko dwa lata pandemia pokrzyżowała plany absolwentom Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, którzy do tej pory spotykali się co roku na zjeździe. Dopiero w tym roku udało się zorganizować spotkanie, w którym udział wzięli byli uczniowie placówki. Były zatem wspomnienia z dawnych lat i omawianie planów na przyszłość.

Na spotkanie przyjechali byli uczniowie pleszewskiego Centrum z różnych stron kraju. Warto bowiem zaznaczyć, że choć placówka znajduje się w Pleszewie - to ma charakter ponadregionalny i trafiają tu uczniowie z całej Polski. Na ogół są to osoby pochodzące ze środowisk zagrożonych bezrobociem i wykluczeniem społecznym. Nauka w CKiW jest dla nich często jedyną szansą pozwalającą na zdobycie wykształcenia i zawodu. A taką możliwość w ciągu 27 lat istnienia placówki dostało ponad pięć tysięcy młodych ludzi.

 

Wielu naszym absolwentom powiodło się w życiu i to nas bardzo cieszy. Wszyscy z chęcią opowiadali, jak sobie radzą w życiu, chwalili się  dobrą pracą, dzięki której  zarabiają na  godne życie. Wielu założyło rodziny i ma własne dzieci, a nawet zyskało już status babci i dziadka - powiedziała  Monika Graczyk, opiekun Klubu Absolwenta.

 

Wizyta absolwentów była dowodem na to, jak dużym sentymentem darzą placówkę, dzięki której  udało się im wyprostować życiowe zakręty.FotorelacjaTransport medyczny - Straż Grupa Serwisowa

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
FACEBOOK ipleszew.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl