iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


informator budowlany
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

Gmina Chocz

Zmniejszyli nierówności w dostępie do edukacji

2021-08-05 08:08:00

Zdjęcie: Facebook/Gmina Chocz - Urząd Miejski Gminy Chocz
W ostatnich latach gmina realizowała Projekt „Idę do szkoły po nowe doświadczenia i umiejętności - program rozwoju kompetencji 3 i 4 latków z terenu Gminy Chocz”.

Projekt był dofinansowany ze środków z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków własnych Gminy Chocz. Głównym celem projektu było zmniejszenie na terenie gminy Chocz nierówności w dostępie do edukacji przedszkolnej poprawa szans rozwojowych i edukacyjnych dzieci szkolnych, zamieszkałych na terenie gminy Chocz, mających utrudniony dostęp do placówek przedszkolnych na terenie Gminy. W ramach projektu utworzono 50 nowych miejsc wychowania przedszkolnego (adaptacja pomieszczeń, plac zabaw, zatrudnienie personelu, zapewnienie posiłku, zorganizowanie dowozu, zakup sprzętu TIK i sprzętu audiowizualnego, zajęcia z j. angielskiego). Prowadzone były dodatkowe zajęcia, które były finansowane ze środków zewnętrznych - zajęcia zwiększające szanse edukacyjne dzieci w wieku lat 3 i 4 (prowadzenie treningów komunikacji interpersonalnej, warsztaty muzyczne, zajęcia z logopedą, zajęcia plastyczne). Dzięki uzyskanemu wparciu dwóch nauczycieli podwyższyło swoje kwalifikacje, w wyniku udziału w studiach podyplomowych o profilu - pedagogika specjalna- metodologia pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Koszty ogółem w projekcie wyniosły około 520.000,00 zł. Projekt był realizowany w Przedszkolu w Choczu, Przedszkolu Kuźni i Przedszkolu w Kwileniu.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Źródło: Facebook/Gmina Chocz - Urząd Miejski Gminy Chocz


Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir GłódW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl